Çfarë parashikojnë yjet për sot, horoskopi për ditën e shtunë 10 tetor 2020

schedule07:03 - 10 Tetor, 2020

schedule 07:03 - 10 Tetor, 2020

Dashi
Dukej se disa marrëveshje apo raporte ishin të shëndosha, por kanë filluar krisjet e para dhe ndoshta ky është vetëm fillimi. Një dozë të theksuar ndikimi ka edhe Hëna që iu sheh “përmbys”.

Demi
Edhe pse atmosfera e përgjitshme qështë pak a shumë e njëjtë, “përplasjet” e vogla të planetëve në shenjë mund të reflektohen në probleme të vogla në raport me punën. Mirë dashuria.

Binjakët
Qielli juaj sa vjen e ndriçohet dhe mbështetjet nga yjet tashmë janë të shumta. Në mënyrë të vçantë një ndikim shumë pozitiv do të kenë Afërdita dhe Hëna që ju sjellin momente të bukura në dashuri.

Gaforrja
Do të keni gjithë mbështetjen e Afërditës pozitive, e cila do të bëjë të mundur t’ju kthjellojë, pasi Marsi dhe Merkuri vazhdojnë t’ju turbullojnë e të mos ju lenë të qetë. Nuk do të mungojnë shanset e mira.

Luani
Nëse konstatonin edhe ju se po kaloni një moment “magjik” kjo i detyrohet edhe ndikimit pozitiv të treshesh Merkur, Mars dhe Jupiter. Një ndryshim në punën tuaj do të jetë me mjaft interes.

Virgjëresha
Gjendja psikofizike jo e mirë për shkak të ndonjë sëmndjeje të stinës do të bëjë që dita e sotme të jetë pa shumë shkëlqim. Mundohuni t’i zgjidhni gjërat më shumë me “kokë” se me “zemër”.

Peshorja
Disa nga projektet tuaja do t’ju duhet t’i lini mënjanë, të paktën përkohësisht, pasi mund të keni një emergjencë që kërkon zgjidhje të menjëhershme. Hëna mund t’ju bëjë disi të tensionuar.

Akrepi
Përsëri protagonsite në shenjën tuaj do të jetë ylli i dashurisë, Afërdita, që do të thotë se në planin sentimental gjërat nuk mund të shkojnë tjetër veçse mirë. Mund të bëni një udhëtim interesant.

Shigjetari
Duket se, pas një periudhe të shkurtër me humor aspak të mirë, keni filluar ta rimerni veten dhe kjo për meritë të njën kuadri yjor që sa vjen e bëhet edhe më pozitiv. Hapa të mira edhe në drejtim të punës.

Bricjapi
Duekt se dita e sotme do të jetë me shumë impenjime e me shumë stress për ju, pasi Marsi në një orbitë aspak të favorshme sjell vetëm pështjellim. Më mirë të pritni se sa të merrni vendime të nxituara.

Ujori
Nxitoni të mbaroni impenjimet që akoma ju mbajën të lidhur me punën dhe mendoni të rregulloni raporetet me njerëzit më të afërt tuaj, në mënyrë të veçantë ato me partnerin.

Peshqit
Pozicioni i Hënës në shenjë vazhdon të jetë i pafavorshëm, prandaj jeni edhe të irritueshëm për hiç gjë. Sidoqoftë, me gjithë kontrastin e satelitit tonë, dita pritet të jetë e mirë. l.k/abcnews.al