Broja titullar për të ndalur Liverpool, formacionet zyrtare

schedule20:05 - 17 Maj, 2022

schedule 20:05 - 17 Maj, 2022

Southampton dhe Liverpool do të përballen mes tyre në orën 20:45, takim i vlefshëm për javën e 37-të të Premier Leagues.

Një takim i rëndësishëm ky për të besuarit e Jurgen Klopp të cilët kërkojnë fitoren ndaj Armando Brojës, duke shpresuar deri ën fund në titullin kampion.

Për këtë përballje janë bërë publike edhe formacionet zyrtare, ku sulmuesi i kombëtares shqiptare do të jetë në fushë që nga minuta e parë për të “luftuar” ndaj të besuarve të Klopp.

Formacionet zyrtare:

/f.a/abcnews.al