Boshatiset dhoma e horrorit në Tiranë, çfarë nxorën zjarrfikësit nga banesa

schedule11:31 - 6 Korrik, 2020

schedule 11:31 - 6 Korrik, 2020

Dhoma ku u mumifikua prej 15 muajsh trupi i Anisa Josifit është boshatisur ditën e sotme.

Forcat zjarrfikëse kanë nxjerrë jashtë dyshekun ku Anisa qëndroi e vdekur për 15 muaj, si dhe objekte të tjera të shtëpisë së tyre.

Ndërsa është dezinfektuar edhe pallati ku jetonin tre anëtaret e familjes Josifi që ndërmorën aktin e rëndë.

LEXO EDHE: Abc News zbardh ekspertizën: Kur dhe pse vdiqën Anisa e Zhaneta, detajet tronditëse nga ngjarja horror në Tiranë

ABC News ka siguruar edhe dëshminë tronditëse të Blerta Josifit, e cila ka treguar se prisnin që motra e tyre të ringjallej.

/abcnews.al