Bobi francez 2021: Prerjet më të veçanta të flokëve që do t’ju frymëzojnë

schedule14:12 - 21 Shkurt, 2021

schedule 14:12 - 21 Shkurt, 2021

Bob-i francez konfirmohet si një nga modelet e flokëve më të bukura të momentit. Pse është kaq i pëlqyer? Për shkak se është një model i sofistikuar, por dhe universal. Prerja e parë e stilit bob që bëri histori ishte padyshim ajo e Amelie Poulain në filmin “The World Fabulous of Amelie”.

Bob-i francez krijon një figurë të shkëlqyer si  në variantin e lëmuar ashtu dhe kaçurrel, por mbi të gjitha në versionin me onde dhe valëzimeve.

Bob francez i gjatë

Me një stilim të valëzuar, krijon një pamje mjaft unike.

Bob francez me baluke

Baluket janë plotësuesi perfekt për një model të tillë flokësh.

Bob francez kacurrel

Një propozim nga Compagnia della Belleza. Me një prerje të tillë, arrin të krijosh një efekt të shkëlqyer, absolutisht për t’u kopjuar!

Bob mesatar francez

Shoqërojeni këtë model deri tek mjekra, me një ngjyrë gështenjë për të përforcuar pamjen.

Bob francez bjonde

Ky është bob-i më magnetic francez, që mund ta kombinoni me bjonde platin, me një efekt teksturë dhe rrënjë të errta. Ky propozim rock d t’u pëlqejë grave me një karakter të fortë.

Bob asimetrik

frengjisht-bob-2021-05

I shkurtër në pjesën e pasme dhe më të gjata në pjesën e përparme, kjo prerje është e thjeshtë dhe shpreh një stil të sofistikuar dhe elegant. /abcnews.al