Blushi nuk përmbahet ndaj Ballës: Tregoi SPAK-ut shokët e motrës, nuk do gjesh vrimë ku të futesh

schedule14:49 - 4 Mars, 2020

schedule 14:49 - 4 Mars, 2020

Zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi është treguar i ashpër me sekretarin e Përgjithshëm të PS, Taulant Ballën.

Reagimi i Blushit vjen Ballau u shpreh sot se Meta nuk mund ta shpërndajë Paralmentin. Ndërkohë, me anë të një postimi në Facebook i thotë Ballës ta çojë çështjen direkt për në SPAK dhe t’i tregojë edhe shokët e motrës.

Reagimi i Tedi Blushit:

Ciu Ciu Tao Tao!

Sa për foton, bie erë inceneratorësh kjo flluskë e mjerë!

Por mos humb më asnjë sekondë!

Çoje direkt drejt SPAK-ut ta sqarojnë ata, meqë u jep edhe direktiva publike!

Bashkë me të edhe bisedën e freskët tek zyra e një ministreshe të famshme për t’i ekstraduar të vëllanë nga Italia në Shqipëri! Publikoje më mirë vetë bisedën!

Bashkë me to tregoi SPAK-ut edhe shokët e motrës!

Bëj durim Tao se nuk do gjesh as ti vrimë ku të futesh!

DËGJOJE prapë SOVRANIN dhe bëj durim! Me qetësi dhe drejtësi!

/abcnews.al