Blu si qielli, thonjtë më verorë sapo kanë arritur të kthehen në trend

schedule11:53 - 5 Prill, 2022

schedule 11:53 - 5 Prill, 2022

Bota e estetikës kujdeset të na ngrejë humorin krijues dhe të rinovojë stilin tonë në çdo rast. Në fund të fundit, nuk ka ndjenjë më të këndshme se një manikyr i freskët, i formuar mirë dhe me shkëlqim.

Stinat, tendencat dhe moda mbartin secila ciklin e vet, me rezultat që thonjtë tanë të preken drejtpërdrejt, duke ndjekur rregullat e reja, të cilat nuk lënë shije ankuese.

Këtë verë mbizotërimi i ngjyrave vjedh të gjitha përshtypjet me një ngjyrë, e cila për herë të parë do të jetë baza e pushimeve tona, pra, në këtë rast, të na vërshojnë dyshimet.

Është bluja e butë e qiellit, ose thënë ndryshe bojëqielli, e cila në versionin e saj specifik nuk lidhet me zgjedhjet e ngjyrave në veshje, përfaqëson një romancë, frymëzohet nga burimi kryesor i verës, deti. dhe flladi i freskës.

Nëse, sërish, ju pëlqen nuanca, por do të zgjidhnit një pamje edhe më të qetë dhe relaksuese, kombinoni atë me një dizajn francez ose një dizajn transparent me lule.

Fotoja e mëposhtme do të zgjojë anën tuaj më të pastër dhe vajzërore!/abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Monika (@monika__nails)