Bie aksidentalisht nga lartësia 60-vjeçari në Tiranë

schedule18:27 - 31 Mars, 2023

schedule 18:27 - 31 Mars, 2023

Një 60-vjeçar ka rënë aksidentalisht nga lartësia, teksa ishte duke punuarnë një kompleks pallatesh në ndërtim e sipër.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Kristo Luarasi”, ndërsa shtetasi me iniciale B.B, ka marrë dëmtime dhe është dërguar në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 31.03.2023, në rrugën “Kristo Luarasi”, në një kompleks pallatesh në ndërtim e sipër, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar shtetasi B. B., 60 vjeç.

Si pasojë 60-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.r.t/abcnews.al