Bernie Sanders “hyn” në shtëpi, sfida në TikTok që po “çmend” prindërit shqiptar: Kush është ky more

schedule12:49 - 21 Shkurt, 2022

schedule 12:49 - 21 Shkurt, 2022

Një foto e politikanit të njohur amerikan, Bernie Sanders që u bë meme pak muaj më parë është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes. Përdoruesit e TikTok-ut kanë nisur një sfidë të re në rrjetin social, duke marrë foton e tij dhe duke e montuar në dhomën e pritjes.

Më pas, ata ua nisin prindërve të tyre duke pretenduar se në shtëpinë e tyre ka hyrë një person i paftuar. Reagimet nga prindërit shqiptarë janë nga më të ndryshmet nga ato të ekzagjeruara dhe te më komiket. Këto sigurisht kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Shihni më poshtë disa nga videot që janë bërë më virale.

 

@fjorela_cungu ✨O kisha lacit✨ @valbona.ndreka #pranksister #fyp #tiktok #albaniagirl #goviralllllll ♬ streets x bitches broken hearts – musicbymorgan

@sonimalajjj Sorry Mami❤️😂 #prankmom ♬ original sound – BEBI🤍

@blondezzzzgirl ✨momprank✨ #bertisanies#fyp#foryourpage ♬ original sound – appleuser48989953

@aniss.hoxhaLOL babi per cdo problem thote Merr Policine 😂😂♬ original sound – 😍