Autostrada Fushë Krujë Milot probleme qarkullimi

schedule09:34 - 1 Dhjetor, 2017

schedule 09:34 - 1 Dhjetor, 2017

Prej disa orësh kalimi në autostraden Fushë Krujë Milot është bërë e paqarkullueshme. Në vendin e quajtur Derven, rruga ka pësuar dëme dhe makinat janë bllokuar. Disa prej tyre devijuan nga rruga e vjetër, por edhe andej me probleme. Vargu i makinave është i gjatë, ndërsa aty ka shkuar policia për zhbllokimin e situatës./abcnews.al

https://youtu.be/V40W2qqkWx4