Automjeti del nga rruga në aksin Laç-Patok, humb jetën 22-vjeçari

schedule07:58 - 23 Shkurt, 2021

schedule 07:58 - 23 Shkurt, 2021

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në aksin rrugor Laç-Patok.

Drejtuesi i mjetit Redon Zefi, 22-vjeç banues në Laç ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

Sakaq grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Informacion-Në aksin rrugor Laç-Patok ,drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi  R.Z.,22 vjeç,banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

/abcnews.al/