Askush nuk bie dakord me këtë foto. Sa tigra arrini të dalloni?

schedule16:59 - 7 Gusht, 2022

schedule 16:59 - 7 Gusht, 2022

Është shumë e thjeshtë të dalloni katër tigra në këtë foto por ka më shumë se kaq. Kjo foto është bërë virale në rrjete sociale dhe askush nuk bie dakord për numrin e tigrave që dallon. Po ju sa arrini të dalloni? Shihni më poshtë për të parë nëse keni gjetur numrin e saktë.

Përgjigja është 16 dhe këto janë të gjithë tigrat e fshehur të rrethuar.

/abcnews.al