Artan Imami sjell konfliktin seksual në Teatrin Kombëtar

schedule16:51 - 21 Nëntor, 2017

schedule 16:51 - 21 Nëntor, 2017

Konflikti seksual i ndërthurur me atë klasor dhe racor janë fabula e veprës “ Mashtrimi”. Pjesa e Anthony Shaffe, vjen në skenën e Teatrit Kombëtar me regji të Artan Imamit, i cili luan edhe rolin kryesor./abcnews.al

https://youtu.be/oh0H_UQUH9E