Arbenita Ismajli feston ditëlindjen e parë si nënë dhe tregon dhuratën më të çmuar

schedule10:14 - 4 Maj, 2021

schedule 10:14 - 4 Maj, 2021

Sot për modelen e njohur shqiptare është një ditë e veçantë. Ajo feston për herë të parë ditëlindjen si nënë dhe nuk kishte se si ky moment mos të ishte i veçantë për modelen.

Përmes një foto të publikuar në Instastory, ku shfaqet teksa puth këmbët e së bijës, Arbenita e ka konsideruar si dhuratën e saj më të çmuar për ditëlindje.

Kujtojmë që kjo periudhë ka qenë sa e bukur dhe e vështirë për bukuroshen, pasi ditën që ajo solli në jetë Ninën, humbi babain e saj./abcnews.al