Arben Imami intervistë në ABC News: “PD ka nevojë për një statut të ri”

schedule11:15 - 21 Shtator, 2017

schedule 11:15 - 21 Shtator, 2017

 

PD ka nevojë për një statut të ri. Kështu u shpreh në studion e ABC news ish deputeti i PD-së Arben Imami, i cili shtoi se për disa javë do të paraqesin në kryesi dhe tek kryetari një projektstatut.

Ima foli gjithashtu edhe për deputetët e rinj në PD.

https://youtu.be/vbl13gfH_Xk