Ali Ahmeti: Fitore e madhe në Dibrën e Madhe

schedule21:23 - 14 Nëntor, 2021

schedule 21:23 - 14 Nëntor, 2021

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti ka falënderuar të gjithë kontribuuesit për fitoren e Hekuran Dukës në Komunën e Dibrës.

“Fitore e madhe në Dibrën e madhe, e merituar dhe e drejtë. Urime Dibrës, dibranëve dhe të gjithëve.

Mirënjohje për të gjithë kontribuesit, nuk do të ju zhgënjejmë asnjëherë”, shkruan Ahmeti.