Aleksia Peleshi shijon pushimet luksoze në Andorra

schedule13:10 - 29 Shtator, 2022

schedule 13:10 - 29 Shtator, 2022

Vajza e ministrit të Mbrojtjes, Aleksia Peleshi është duke shijuar pushime luksoze në Andorra.

Bukuroshja 20-vjeçare ka publikuar në instagram foto nga një pishinë.

E veshur me bikini të zeza, Aleksia pozon dhe merr vëmendjen e të gjithëve, me përdoruesit e rrjeteve sociale që e komplimentojnë për bukurinë dhe format bombastike.

Aleksia është komentuar shumë nga mediet rozë në Shqipëri për lidhjen e saj me aktorin Romeo Veshaj./abcnews.al/