Aktorja i lë të gjithë pa fjalë me deklaratën: Dua të dal vetëm me persona të vaksinuar

schedule12:41 - 11 Mars, 2021

schedule 12:41 - 11 Mars, 2021

Aktorja e njohur amerikane, Susan Sarandon i ka lënë të gjithë pa fjalë me deklaratën e fundit. Ajo ka thënë se dëshiron të shoqërohet vetëm me personat që janë të vaksinuar.

“Nuk më intereson nëse është një burrë apo një grua. Dhe unë jam i hapur për të gjitha moshat dhe të gjitha ngjyrat. Këto janë thjesht detaje”, u shpreh Susan.

 

Më tej, ajo theksoi se nuk dëshiron të mendoi për jetën familjare, por dëshiron të shoqërohet me dikë që është aventuresk.

Kujtojmë që Susan u bë e famshme me filmin “Dead Man Walking”, me të cilin fitoi edhe çmimin Oskar./abcnews.al