Aksident në Tiranë, motori përplaset me betonieren, 40-vjeçari përfundon në spital

schedule16:44 - 25 Qershor, 2022

schedule 16:44 - 25 Qershor, 2022

Një motor është përplasur me një betoniere mesditën e sotme në afërsi të TEG-ut, Tiranë.

Si pasojë e aksidentit është dëmtuar drejtuesi i motorit, një 40-vjeçar me iniciale E.T, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i policisë

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 25.06.2022, në afërsi të TEG-ut, shtetasi E. T., 40 vjeç, duke drejtuar motomjetin e tij është përplasur me një mjet (betoniere) me drejtues shtetasin A. H., 41 vjeç.

Si pasojë shtetasi E. T. është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

/abcnews.al/