Aksident i rëndë në Ksamil, plagoset një person

schedule13:13 - 10 Gusht, 2020

schedule 13:13 - 10 Gusht, 2020

Një aksident me pasojë vdekje dyshohet të kete ndodhur në Bertenesh, në afërsi të Ksamilit.

Sipas burimeve të para është plagosur një shtetas maqedonas, i cili ndodhet në gjendje të rëndë.

Ndërkohë,  policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes./abcnews.al