Agron Llakaj i organizon nipit festën surprizë: Je motiv për ne

schedule08:20 - 18 Gusht, 2020

schedule 08:20 - 18 Gusht, 2020

Sot për aktorin e humorit, Agron Llakaj është një ditë e veçantë. Nipi i tij i vogël, Teos feston ditëlindjen dhe mbush 2 vite.

Ka qenë gjysh Agroni që i ka organizuar një festë të bukur dhe ndryshe nga vitet e tjera.  Për shkak të koronavirusit, vogëlushi nuk ka mundur dot të jetë pranë shokëve dhe shoqeve. Megjithatë, aktori i ka premtuar publikisht për  vitin tjetër.

“Gezuar ditelindjen e 2-te biri jone i bukur ,TEOS ! Sa dashuri na fal dhe sa motiv ti je per ne ! Nuk ta festuam dot me shoket dhe shoqet e kopeshtit….,por vitin tjeter eehaaaa feste o feste ! E sic na thua te gjitheve “ ajoju “ i love you ! Edhe ne “ajoju “ shume shume ty…,sa qielli e sa tokaaaa….,”zuaaarr”(gezuar)….Teeeeoooossss”, shkruan Agroni për krah fotos, ku shfaqet e gjithë familja e lumtur./abcnews.al