Afrona feston ditëlindjen, Blero i bën dedikimin e ëmbël: Jam me fat që të kam takuar

schedule12:09 - 9 Gusht, 2020

schedule 12:09 - 9 Gusht, 2020

Blero dhe Afrona janë një ndër çiftet më të dashur të shoëbizzit shqiptar. Ditën e sotme modelja feston ditëlindjen, dhe këngëtari ka bërë një dedikim mjaft romantik, për të cilën shprehet se është njeriu më i mirë që ka njohur ndonjëherë. Teksa ka publikuar një foto të partneres, Blero i ka dedikuar asaj fjalët më të ëmbla, teksa shkruan:

“Dashuri, krenari dhe plot fat jam përmbushur nga ty gruaja ime. Ti je njeriu më i mirë që unë ka njohur ndonjëherë, ti je e përmbushur me edukatë dhe dashuri familjare. Jam njeriu më me fat që të kam takuar, lutem çdo ditë që të mbetet ashtu baby love. Urime ditëlindja frymëmarrja ime.”, ka shkruar Blero.

 

View this post on Instagram

 

Dashuri, Krenari dhe plot fat jam permbushun nga ty gruja jem ❤️. Ti je njeri ma i mir qe une e kam njoft naj her, ti je e permbushun me edukat dhe dashni familjare. Jam njeri ma me fat qe kam pas me te taku, lutem gjdo dit qe te mbetet ashtu babyLove ❤️. Urime Ditlindja frrymarja ime ❤️❤️❤️ @afronadika

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on

Kujtojmë që Blero dhe Afrona u martuarn në fund të shtatorit të vitit që shkoi, në një ceremoni madhështore të mbajtur në Shëngjin. /abcnews.al