A e dini se cili nga këta 4 katrorë është i ndryshëm nga të tjerët?

schedule13:00 - 26 Shkurt, 2021

schedule 13:00 - 26 Shkurt, 2021

Kjo enigmë do t’ju shërbejë për të provuar aftësitë tuaja, në mënyrë që të përceptoni disa dallime “hijesh”, ose do të jeni në gjendje të vërtetoni për të dalluar “hijet e ndryshme me të njëjtën ngjyrë”.

Madje, krijuesit e enigmës pretendojnë se vetëm 8 për qind e njerëzve në botë mund të njohin se cili katror është i ndryshëm nga të tjerët në fotografi.

Po ju, a jeni një prej tyre dhe arrini ta dalloni ndryshimin?

l.k/abcnews.al