7 çiftet më të mirë të filmave sipas njerëzve të zakonshëm

schedule15:07 - 21 Mars, 2023

schedule 15:07 - 21 Mars, 2023

Ka shumë filma romantikë dhe histori të mrekullueshme dashurie, por këta 7 çifte filmash janë tepër simpatikë. Skenarët nuk kanë të bëjnë as me gjërat e dashura, përkundrazi, janë aksion, aventurë ose komedi. Megjithatë, këta çifte tërhoqën vëmendjen tonë aq intensivisht sa skenari kryesor mbeti në sfond.

Ron Weasley dhe Hermione Granger ( seriali i Harry Potter)

Will Turner dhe Elizabeth Swann (Piratët e Karaibeve)

Peter Parker dhe Mary Jane (Spider-Man: Far From Home)

John dhe Jane ( Z. & Znj. Smith )

Baby Houseman dhe Johnny Castle ( Dirty Dancing )

Gomez dhe Morticia Addams ( Familja Addams)

Sebastian dhe Mia (La La Land)

/abcnews.al