VIDEO/ 5 sekonda madhështi nga Leo Messi, argjentinasi shënoi një kryevepër të re për PSG

schedule21:55 - 1 Tetor, 2022

schedule 21:55 - 1 Tetor, 2022

Leo Messi ka dhënë një kryevepër të re në kampionatin francez.

Në ndeshjen me Nice, Messi shënoi tashmë në minutën e 28-të, shkruan abcnews.al.

SHIKO GOLIN KETU

Aq i ashpër sa Messi fjalë për fjalë u ngrit.

Dhe më pas erdhi koha për goditjen e penalltisë. Së pari, Neymar vrapoi para topit – për të ngatërruar kundërshtarët:

Dhe më pas Leo e futi topin në portë me një goditje klasike:

Asnjë shans për portierin!