5 këpucë që përputhen në mënyrë perfekte me fustanet e thurur

schedule18:36 - 24 Tetor, 2021

schedule 18:36 - 24 Tetor, 2021

Të duash të veshësh një nga tendencat më të mëdha apo vlerat e përjetshme të vjeshtës do të thotë: fustanet e thurura. Është e qartë se dikush mund të dëshirojë t’i veshë ato si të dojë. Por për të gjithë ata që duan ndihmë, më poshtë do të keni gjithçka që ju nevojitet. Me ndihmën e femrave të veshura mirë që pëlqejnë të veshin fustane të thurura, mund të marrim ide dhe të shohim këpucët me të cilat kombinohen fustanet e thurura.

Më poshtë, do të gjeni pesë modele këpucësh që përputhen në mënyrë perfekte me fustanet e thurur:

Çizme të trasha

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marianne Smyth (@smythsisters)

Sandale 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ellie (@slipintostyle)

Mokasin

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Annemiek Kessels (@modedamour)

Çizme të larta

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eniswardrobe (@eniswardrobe)

Atlete 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jessica Skye (@_jessicaskye)