41-vjeçari sulmon të dashurën pasi letrat tarot zbulojnë të vërtetën

schedule22:46 - 20 Tetor, 2019

schedule 22:46 - 20 Tetor, 2019

Dyshonte se i dashuri e tradhtonte. Gjithçka u zbulua nga letrat tarot, por përfundimi nuk ishte i mirë. Jenna Clemence është shprehur për mediat britanike se partneri i saj, Ben Johnson, 41 vjeç, kishte marrëdhënie me një femër tjetër dhe letrat tarot vërtetuan më të keqen.

Çifti kishte disa kohë sëbashku. Jenna ka treguar se i dashuri sillej çuditshëm darkave pasi merrte mesazhe në telefon. Kjo i shtoi dyshimet, ndërsa letrat tarot zbuluan të vërtetën.

“Isha e shkatërruar, ai kishte dy femra në jetën e tij”, tha ajo.

Jenna mendonte se ai ishte njeriu i duhur, por motra e Benit i kishte treguar të vërtetën. Ai kishte një të dashur tjetër prej një kohe të gjatë.

Kur shkoi në banesën e Johnson-it që të merrte X Box-in e djalit të saj, ai e sulmoi Jenna-n dhe i theu kyçin e këmbës. Ndërkohë mjekët konfirmuan se pas sulmit ajo kishte pësuar një frakturë.

“Letrat nuk gënjejnë kurrë. Para letrave pyeta “ka Beni femër tjetër”? Ktheva letrën e parë. Ishte një mbretëreshë. Ktheva dhe të dytën. Ishte një tjetër mbretëreshë. Isha e shkatërruar”, tha ajo./abcnews.al