4 persona të maskuar i grabisin 5 milionë lekë një marketi në Pogradec

schedule13:54 - 20 Nëntor, 2017

schedule 13:54 - 20 Nëntor, 2017

Një market në qendër të qytetit të Pogradecit është sulmuar nga grabitësit. Sipas njoftimeve të para ata kanë mundur të marrin rreth 5 milionë lekë të vjetra. Grabitja ka ndodhur gjatë orëve të natës, dhe aksioni i tyre është parë nga kamerat e sigurisë, të cilat do të shërbejnë për t’i identifikuar ata. Policia njoftoi se po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes./abcnews.al