35 mijë euro për Dejvi Bregun, Skënderbeu shmang dënimin nga FIFA

schedule11:48 - 30 Qershor, 2022

schedule 11:48 - 30 Qershor, 2022

Skënderbeu ka shpëtuar nga bllokimi i merkatos. Korccarët kishin një gjyq të humbur me Dejvi Bregun dhe duhet ta paguanin.

“Panorama Sport” shkruan për një shifër prej 35 mijë eurosh që i detyroheshin sulmuesit vlonjat.

I njëjti burim raporton se Skënderbeu e ka shlyer vlonjatin, falë të ardhurave të arkëtuara nga shitja e Uerdi Marës te Ankara Keçiorengucu. / abcnews.al