19-vjetori i martesës, Julia Roberts poston foton e rrallë me bashkëshortin

schedule16:55 - 5 Korrik, 2021

schedule 16:55 - 5 Korrik, 2021

Sot për aktoren e njohur, Julia Roberts është një ditë shumë e veçantë. Ajo dhe bashkëshorti festojnë 19-vjetorin e martesës dhe duket se dashuria vazhdon si në ditën e parë.

53-vjeçarja ka shpërndarë një foto të rrallë me burrin në Instagram, ku shihen të dy në plazh.

“19 vjet, vetëm sa kemi filluar”, ka shkruar Julia krahas fotos së ëmbël.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julia Roberts (@juliaroberts)

Çifti janë njohuar në një set filmik të Brad Pittit në vitin 2001 ku Morder kishte shërbyer si kineast.

Çifti më vonë u bashkua në vitin 2002 dhe tashmë ata ndajnë binjakë 16-vjeçarë dhe djalin, Hazel, Patrica dhe Phinnaeus “Finn” Walter, edhe djalin Henry Daniel i cili është 14 vjeç./abcnews.al