11 gjërat që burrat bëjnë, kur asnjë nuk i shikon

schedule13:23 - 18 Shkurt, 2021

schedule 13:23 - 18 Shkurt, 2021

Burrat janë krijesa misterioze. Shumë prej nesh, të dimë se çfarë bëjnë ata kur janë vetëm në shtëpi, është një mister i madh. Ne të abcnews.al u përpoqëm ta tërhiqnim pak perden dhe përmes këtyre ilustrimeve argëtuese, do ju shuajmë kureshtjen.

1. Ata futen në Internet dhe kërkojnë për të mësuar gjëra që nuk dinë.

 

2. Ata përdorin pajisjet misterioze të gruas apo të dashurës së tyre.

3. Shohin shfaqje televizive për gra.

4. Mbajnë takime biznesi me veten në dush.

5. Ata kalojnë kohë argëtuese para pasqyrës.

6. Hanë gjithçka gjejnë në shtëpi, me një lëvizje të vetme.

7. Stilojnë flokët në mënyra qesharake.

8. Flasin me nënën për jetën e tyre dashurore.

9. Ata kujdesen për veten me një eksperiencë SPA relaksuese me produktet e të dashurës së tyre.

10. Ata bëjnë selfie.

11.  Ata pretendojnë të jenë heronj./e.b-abcnews.al