Zjarr në një pulari në Tiranë

14:06 | 26/08/201914:060

Një pulari është përfshirë nga flakët gjatë ditës së hënë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:30 në Fushë-Farkë, në afërsi të Surrelit. Mësohet se ambienti ku ranë flakët janë në pronësi të shtetasit D.T.

Mësohet se si pasojë e zjarrit nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.  Rrethanat e zjarrit mbeten ende të paqarta.  Ndërkohë është ngritur një grup hetimor dhe po kryen veprimet në lidhje me zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono