Zjarr në afërsi të uzinës së armëve në Mjeks

19:42 | 19/10/201919:420

Një zjarr raportohet të ketë rënë pranë uninës së lëndëve plasëse në Mjekës të Elbasanit. Paraprakisht bëhet e ditur se zjarri ka rënë tek një kodër me shkurre pranë Uzinës.

Zjarrfikësit ndodhen në vendngjarje e po punojnë për shuarjen e flakëve, të favorizuara nga era. Për momentin banesat përreth nuk rrezikohen./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono