Zihet me të ëmën, hidhet nga ballkoni 13 vjeçarja

16:34 | 24/09/201816:340

Një adoleshente 13 vjeçare është zënë më nënën e saj dhe më pas është hedhur nga ballkoni, duke vdekur në vend. Ngjarja ndodhi paraditen e sotme në Borzoli në rrethinat e Xhenovas.

mediat italiane bëjnë të ditur se e ëma është shtruar në spital në gjendje shoku, ndërsa në vendngjarje shkuan ambulancat dhe zjarrfikësit. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono