Zhvillimet  ekonomiko-financiare të vitit 2017

15:12 | 30/12/2017

Një përmbledhje të zhvillimeve ekonomiko-financiare të vitit 2017, dhe të planeve të qeverisë për vitin që vjen, në drejtim të fuqizimit ekonomik te vendit, na sjell intervista që Viol Xhafaj ka realizuar me kreun e Financave Arben Ahmetaj./abcnews.al

 


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono