Zhgënjehen fansat, Lady Gaga anulon koncertin 20 minuta përpara

19:52 | 08/11/201919:520

 “Jam e shkatërruar nuk mundem të përformoj sot për shumë njerëz që udhëtuan për të më parë mua. Kam një infeksion në sinuse dhe bronkit, ndihem shumë e sëmurë dhe e trishtuar, nuk doja që t’ju zhgënjeja”, kështu shkruan këngëtarja e famshme Lady Gaga, pas anulimit të koncertit. Këngëtarja ka anuluar koncertin e saj 20 minuta përpara se të ngjitej në skenë. Mesa duket gjendja shëndetësore jo e mirë e këngëtares e ka detyruar të marrë këtë vendim jo shumë të mirëpritur nga fansat. Në një postim në ‘Instagram’ Gaga shprehet se ndjehet shumë e shkatërruar dhe së ishte e detyruar, por edhe pas këtij sqarimi fansat duket se nuk janë dakortësuar dhe janë shprehur të zhgënjyer.

Megjithë gjendjen e keqe shëndetësore të këngëtares, fansat e saj të cilët kishin prerë biletat e mezi prisnin që ajo të performonte, u shprehën të zhgënjyer./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono