Zbulohet vajza që i mori zemrën Mc Kreshës, çifti ka caktuar datën e dasmës

20:21 | 05/11/201920:210

Këngëtari shqiptar Mc Kresha prej kohësh përflitet se është në një lidhje dashurie, por ka preferuar të mos japë asnjë detaj rreth kësaj romance. Mesa duket Kresha ka preferuar të qëndrojë larg mediave dhe ka vendosur ta shijojë në privatësi.

Edhe pse ka dashur të mos japë detaje, këngëtari është kapur mat rrugëve të Tiranës. Madje ai ka dalë të festojë edhe ditëlindjen me të dashurën e zemrës, por mesa duket ai nuk dëshiron të flasë për jetën private. Mirëpo, Prive ka zbuluar identitetin e vajzës bionde që i ka rrëmbyer zemrën reperit nga Kosova.

Ajo quhet Erzina dhe është kthyer nga Kanadaja, një vit më parë për të punuar si menaxherja e një firme rrobash në Kosovë. Gjatë këtij viti ajo është njohur dhe dashuruar me Kreshën.

“Kresha është bashkë me Erzinën prej ca kohësh dhe do të kurorëzojnë dashurinë në muajin dhjetor”,- kanë thënë burime të sigurta për “Prive”./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono