Zana Çela: “Carmen” rezulton produksioni më i suksesshëm

16:10 | 30/07/201816:100

Teatri i Operas dhe Baletit sëbashku me asamblin e valleve popullore ka bërë bilancin e pjesës së parë të këtij viti. Drejtoresha Zana Çela rendit në krye të preferencave duke ju referuar audiencës, operan “Carmen” e vënë në skenë nga Gëzim Myshketa./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono