“Zahiretë” e Vladimir Myrtezait, një udhëtim i sinqertë mbi artin e personazhet

17:09 | 11/06/201817:090

Piktori i njohur Vladimir Myrtezai  ka prezantuar librin e tij më të ri “ Zahiretë”. Në një intervistë për ABC News  ai rrëfen se në këtë udhëtim të pakontrolluar dhe spontan janë personazhe të njohur të artit, përfshirë edhe mikun e tij kryeministrin Edi Rama. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono