Young karikon popullin zikaltër: Faleminderit për mikpritjen, kam ardhur për trofe

21:50 | 17/01/202021:500

Antonio Conte e ka të qartë që nevojiten lojtarë me eksperiencë për të rrëzuar Juventusin nga froni. Zikaltrit po zhvillojnë një kampionat fantastik dhe ndodhen dy pikë poshtë bardhezinjve kryesues.

Sot ishte dita e prezantimit të Ashley Young. Ish-kapiteni i Manchester United do të përforcojë krahët e mbrojtjes (i bën të dyja rolet) dhe dualiteti i tij taktik i nevojitet trajnerit. 34-vjeçari është i emocionuar për aventurën e re dhe ka një premtim për tifozët.

Tifozëve u them që do të vijojmë me fitore, ky është shkaku pse kam ardhur këtu. Sot ka qenë një ditë e bukur, i falënderoj të gjithë për mikpritjen. Është një ndjesi fantastike, është si të jesh pjesë e familjes“, thekson Ashley Young. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono