Ylli i futbollit portugez zgjedh Dubain për të kremtuar Krishtlindjet

14:54 | 25/12/201914:540

Cristiano Ronaldo ka zgjedhur të festojë Krishtlindjet me familjen e tij në Dubai. Ylli portugez ka marrë pushimet nga stërvitja e tij për t’iu përkushtuar familjes.

Ai ka postuar në Instagram një foto, ku shihet përkrah të dashurës së tij, Georgina Rodriguez së bashku me katër fëmijët  dhe një babagjyshi, e gjitha për t’ju  përshtatur siç duhet atmosferës së kësaj feste.

Nga fotoja dallohet qartë se sa i lumtur është me familjen Ronaldo. Ai ka mundësinë të çplodhet para nisjes së sezonit futbollistik dhe në familje do të gjejë energjitë e duhura për të realizuar objektivat e tij. Të gjithë e dinë, se sa kërkues është portugezi./abcnews.al

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono