Ylli i Barcelonës i dëmtuar? Zbulohet prapaskena e frikshme

08:28 | 09/12/201908:280

Probleme për Arthur Melo, mesfushorin brazilian që po bënte një sezon të mirë me katalanasit. Ai mungoi kundër Mallorca dhe zyrtarisht arsyeja është për shkak dëmtimi, por në Spanjë zbulojnë se bëhet fjalë për një sëmundje seksualisht të transmetueshme që po vuan Arthur.

“Referuar Andreu Ginola, arsyeja pse Arthur Melo nuk luajti kundër Mallorca është një sëmundje seksualisht e transmetueshme. Klubi raporton se ai ka munguar për shkak të një dëmtimi, kurse Ginola pretendon se ishte për shkak të ‘gonorrhea’ që ai po vuan.

Ka të ngjarë që Arthur të qëndrojë jashtë për disa javë. Ilaçi që përdoret për kurimin e kësaj sëmundjeje, kapet nga kontrollet anti-doping dhe nëse testohet e del pozitiv, atëherë mesfushori brazilian do të dënohej për muaj të tërë”, shkruan në llogarinë e tij në Twitter,  gazetari Zach Lowy. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono