Xhiro me avion privat e garazh me makina luksoze, si jeton milionerja më e re e botës

11:48 | 17/01/202011:480

Janë disa fakte në jetë që janë absolutisht të padiskutueshme dhe një ndër to fakti se Kylie Jenner është më e pasur sa të gjithë ne bashkë.

E keni menduar se ku mund të jetojë një 21-vjeçare e famshme dhe super milionere?

Lëviz gjithandej me avionë privatë!

Drejton makinat më luksoze dhe ke shumë të tilla. Bën pushime luksoze dhe jeton versionin më të mirë të jetës.

A i meriton Kylie gjithë këto para, kur nuk ka punuar realisht asnjë ditë të jetës së saj? Kjo nuk dihet. Por a bën xhiron e rrjetit? Padyshim./abcnews.al

 

 

 

 

 

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono