Xhani Shqerra: Jam singel prej tre vitesh, e kam mëndjen tek ish – e dashura  

18:20 | 11/05/2019

“Jam singel prej tre vitesh, e kam mendjen tek ish- e dashura”, kështu është shprehur Xhani Shqerra në emisionin “Thumb” Ndër të tjera ai ka folur për jetën mes modës, dashurisë së pamundur dhe dëshirës për të drejtuar Festivalin e Radio Televizionit Shqiptar.

Aulona: Je singel apo e ruan shumë këtë pjesë?

Xhani: Jo, jo nuk e ruaj, për sa kohë ke një jetë …

Aulona: Po sa kohe ke që je singel?

Xhani: Po kam ca 3 vjet të mira po mos më shumë.

Aulona: Po kjo nuk do të thotë që nuk ke bërë seks..

Xhani: Jo, jo po çlidhje ka të bësh seks me të qenurit singel. Nuk thash që jam i vetëm i vetmuar dhe pa gjë fare. Nuk jam në ato faza jo. Nuk kam një lidhje stabël serioze, sikundër kam këtu në Shqipëri.

Fatma: Po pse është e vështirë, çfarë ka ndryshuar?

Xhani: Më ka mbetur mendja tek ajo që jam ndarë.

Fatma: Me vërtet?!

Xhani: Po.

Fatma: Para sa kohësh?

Aulona: Tre vite tha…

Xhani: Ka edhe kështu djemsh, dhe tani mund të jetë edhe një vlerë.

Fatma: Po me atë çfarë ka ndodhur?

Aulona: Ke tentuar ndonjë gjë?

Xhani: Jemi kokëfortë dhe shumë krenarë të dy dhe kjo është gjë e keqe, ndërkohë e vuan. Nuk e di pala tjetër nuk besoj se e vuan shumë./abcnews.alRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono