VIDEO / Truproja e Vangjush Dakos bie në tokë sa hapet dera e makinës

22:24 | 15/12/201922:240

Në mediat sociale është publikuar një video e Dakos, teksa ai del nga makina.

I shoqëruar më truproja, Dako ecën i qetë dhe nuk shikon se një prej shoqëruesve të tij rrëzohet sapo del nga makina.

Siç shihet nga video një nga shoqëruesit del me nxitim nga makina, pasi fillimisht zbret Dako, por sapo hap derën ai rrëzohet në tokë.

Nuk kuptohet nëse ai ka rënë vet apo e ka shtyrë dikush tjetër që mund të ketë qenë brenda fuoristradës së Dakos./abcnews.al

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono