Vritet me thikë 30-vjeçari, shpallet në kërkim autori

08:18 | 12/10/2018

Një 30-vjeçar u godit me thikë në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në kryeqytet. Holdi Hajdari, ia ka dalë vetëm për pak orë që t’i rezistojë plagëve të marra dhe fatkeqësisht ka ndërruar jetë në spital mëngjesin e sotëm.

Vrasja ka ndodhur në periferi të Tiranës, në zonën e Kombinatit, në rrugën “Bego Hoxha”.

Policia ka identifikuar autorin e krimit dhe e ka shpallur atë në kërkim. Autori i dyshuar është një 25-vjeçar nga kryeqyteti. Po punohet intensivisht për kapjen e autorit./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono