Vritet aksidentalisht i riu në Peqin

20:11 | 09/03/201920:110

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në pyllin e fshatit Galush të Peqinit këtë të shtunë. Një 20-vjeçar ka humbur jetën pasi u qëllua me armë zjarri. Ai është Roland Lleshi. Sipas informacionit paraprak të policisë vrasja është aksidentale. Autor i saj është vëllai i viktimës, i cili ende nuk ka mbushur 14 vjeç.

Dyshohet se nga pakujdesia atij i është shkrepur arma e gjahut duke vrarë në këtë mënyrë vëllain e tij. Në momentin e ngjarjes ata kanë qenë duke kullotur bagëtitë. Policia është duke hetuar për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono