Vrasja e Zamir Latifit, ABC News sjell pamjet e dy viteve më parë në Lushnjë

08:31 | 01/10/201908:310

Dy vjet më parë është ekzekutuar në Lushnje Zamir Latifi, nipi i Besmir Hidës. Latifi ka mbetur i vdekur në një atentat që është cilësuar si masakra e Lushnjës. Një ngjarje kjo që është ende pa autor. ABC News ju sjell edhe njëhëre pamje nga atentati i dy viteve më parë në Lushnjë. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono