Voltana Ademi në “Provokacija” rreth situatës së përmbytjeve

08:11 | 28/03/2018

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës e ftuar në “Provokacija” nga Mustafa Nano ka folur rreth situatës së përmbytjeve në Shkodër.
Sipas saj, ndaj situatës nuk po tregohet vëmndje dhe ajo shpreson të mos jetë e qëllimshme.
Ademi u shpreh në emision se duhet të shpallet emergjenca civile dhe duhen dhënë fonde që të normalizohet situata./abcnews.al

Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono