Volejbollistët e Serbisë nën alkool provokojnë Kosovën

18:31 | 30/09/201918:310

Volejbollistët e Serbisë u shpallën kampion të Evropës duke triumfuar në finale ndaj Sllovenisë me rezultat 3:1 në sete.

Sic duket ne video, volejbollistët e Serbisë festuan titullin e Evropës me këngë për Kosovën.

Mbase duke e tepruar paska me alkoolin, nën efektin e të cilit, kanë shpalosur ndjenjat e pakontrolluara ndaj Kosovës.

“Kosovë, Kosovë, toka jonë e dashur”, dëgjohen duke kënduar volejbollistët e Serbisë.

View this post on Instagram

Посвета. ❤️

A post shared by Volleyball Fed. of Serbia (@ossrb) on

Serbia për herë të dytë në tetë vitet e fundit u shpall kampion i Evropës pa pësuar asnjë humbje./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono