Vlorë/ Një makinë del nga rruga, plagosen tre persona

14:12 | 01/10/201814:120

Tre persona janë plagosur, njëri prej tyre në gjendje të rëndë në një aksident rrugor në Vlorë. Sipas policisë një makinë ka dalë nga rruga në segmentin Vlorë- Kotë. Njëri nga të dëmtuarit ndodhet në sallën e Reanimacionit të Spitalit Rajonal Vlorë. Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, por sipas policisë, të dëmtuarit janë: G. Dautaj, A. Bejtaj dhe N. Bejtaj. Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes./abcnews.al

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono